Basın

Kanser, Amansız Bir Hastalık mıdır? Kansere Dair Merak Eilen 50 Soru ve Cevabı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Berrin Hanım kitabınızı ben de aldım, gerçekten çok kıymetli bilgiler içeriyor. Birkaç günde bitirdim, arkadaşlarıma da önerdim. Açıkçası kitabın her yerini çizdim diyebilirim her sayfada altı çizilecek o kadar çok şey var ki. 🙂 Yalnız bence bunu bir seri haline getirmelisiniz, devamı gelmeli. İyi çalışmalar.

  2. Kanserle ilgili aklımdaki pek çok soruya sizin sayenizde yanıt buldum. İnternette bu konuda bilgi kirliliği hakim. Hatta kelimenin tam manasıyla bilgi çöplüğüne dönmüş denilebilir. Sizin siteniz gibi doğru ve güvenilir siteleri takip etmek önem arz ediyor.

  3. Değerli paylaşımlarınızdan çok ama çok şey öğrendim. Size nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum.

  4. Sağlık konusunda daha farklı şeyler öğrenmek, tıbba yeni bir pencereden bakmak, görüş açısını genişletmek isteyenler sizin sitenizi takip etmeli.

  5. Kanser de kaderdir, tabii ki bu ‘tedbir almayın, yan gelip yatın’ demek değildir. Elbette yapmamız gerekenleri yapacak, önlemlerimizi alacağız. Engin bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkürler Berrin hanım.

  6. Kanserin de tedavisi illa ki vardır ancak bulunamadı henüz. Berrin hanıma verdiği bilgiler münasebetiyle teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu