Basın

Kanserden Korunmada Beslenmenin Önemi

[embeddoc url=”https://berrinpehlivan.com/wp-content/uploads/2018/01/Beslenme-1.pptx” download=”none” viewer=”microsoft”]

Okumalısın :  Bağışıklık Sistemi ve Sigara - Prof. Dr. Berrin Pehlivan
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Slaytı indirdim, ıözenle hazırlanmış, oldukça akıcı ve doyurucu bir anlatıma sahip. Herkese indirip bakmasını öneririm. Kanserden korunmak hususunda elbette doğru beslenmek hayatî önem taşıyor. Fakat kulaktan dolma bilgilerle hareket etmemek gerekiyor. Bu noktada ise sizin siteniz gibi doğru bilgiler veren siteler devreye giriyor. Teşekkürler.

  2. Sağlıklı ve dengeli beslenmenin kanserin önlenmesinde ne derece ehemmiyetli olduğu açıktır. Fakat ne yazık ki herkes gerekli hassasiyeti göstermemektedir. Fast-food kültürü dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaygındır. Çocuklarda bile görülen obezite, şeker hastalığı, kalp rahatsızlığı ve tansiyon gibi durumlar işin ciddiyetini daha da artırmaktadır. Umarım yayınlarınız daha fazla kişiye ulaşır.

  3. İyi günler, Berrin hanımın takipçilerinden biri de benim, bu yorumu ismimle beraber kendisine ulaştırırsanız sevinirim, onu çok seviyorum.

  4. Gıda terörü almış başını gidiyor, Canan Karatay’ı sevmiyorlar ama kadın bir bakıma doğru söylüyor. Berrin hanımla ikisi bir program yapsak keşke sabaha kadar izlerim. 🙂

  5. Fast-food yiyecekler, kızartmalar, abur cuburlar hep kanser teşvikçisi. Tadı çok güzel olsa da gerçek bu. Berrin hanımın paylaşımlarını beğeniyorum falan evet ama gelin görün ki uygulayabiliyor muyum? Maalesef hayır. Umarım ben de yakın zamanda köklü bir değişiklik yapabilirim hayatımda.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu