Basın

Prof. Dr. Berrin Pehlivan, Corona sürecinde kanser hastalarının dikkat etmesi gerekenleri anlattı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Berrin hanım tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Maalesef bunlara pek uyan kalmadı artık, herkes ne olacaksa olsun modunda. Dilerim siteniz daha fazla kişinin sağlık konularında bilinçlenmesine vesile olur.

  2. Paylaştığınız kıymetli bilgiler için teşekkürler. Kanser zaten çok müzmin bir hastalık iken bir de Corona’nın eklenmesi işleri daha da girift bir hâle getirmektedir. Ama sizin gibi insanların tavsiyeleri vesilesiyle bu süecin dha kolay atlatılması mümkün olabilir.

  3. Berrin hanımın Türkiye’deki en iyi doktorlardan biri olduğuna inanıyorum. Kendisinin takipçisi olmaktan dolayı mutluyum.

  4. Berrin hanım peki böbrek, şeker, tansiyon ve kalp hastaları nelere dikkat etmeli? Bu gruplarla da ilgili kısa bilgiler verebilirseniz sevinirim.

  5. Kanserin önlenmesi ve tedavisiyle ilgili çok sayıda içerik var bu sitede, ama hepsi farklı noktalara değiniyor, aynı ve sıkıcı değil. Monotonluk yok o açıdan beğendim.

  6. Teşekkürler Berrin hanım sizin vesilenizle tüm kanser hastalarına âcil şifâlar diliyor, herkese sağlık, sıhhat, âfiyet temenni ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu